Grasmere Gallop 2016 Start List

 Race Distance Bib No. Full Name  Gender  Running Club or Home Town
         
10K 1 Rachel  Brownsmith Female Overton
10K 2 Linda Bates Female Overton
10K 3 Michael Unsworth Male Manchester
10K 4 Andy Ross Male Northern Fells Running Club
10K 5 Ian Sharman Male Penrith
10K 6 Paul Tilley Male Bishop Auckland
10K 7 Helen Wilson Female Lancaster
10K 8 Mark Parkinson Male Lancaster
10K 9 Claire Bradley Female Kenilworth
10K 10 Tod Coates Male Ambleside AC
10K 11 Barry Robinson Male Southport
10K 12 Lesley  Needham Female Ackworth Road Runners
10K 13 Victoria  Wathey Female Ackworth Road Runners
10K 14 Louise Bellas Female Ackworth Road Runners
10K 15 Alyssa Sherman Female Manchester
10K 16 colette lowe Female Ackworth Road Runners
10K 17 julie baker Female Ackworth Road Runners
10K 18 Nicola Bishop Female Lancaster
10K 19 Rosa Elliott Female Sale Harriers Manchester
10K 20 David Sumner Male Nottingham
10K 21 Claire Greenwood Female  
10K 22 Rosie James Female London
10K 23 Keri-Louise James Female  
10K 24 Terry Sinar Male Ackworth Road Runners
10K 25 Lauren Cameron Female  
10K 26 Grant Cameron Male Letchworth Garden City
10K 27 Bruce Hardy Male Derwent AC
10K 28 jane bisiker Female stafford harriers
10K 29 Jillian Ross Female Stafford Harriers
10K 30 Neil Halls Male Saffron Striders
10K 31 Judith Skedge Female Tynedale Harriers
10K 32 fiona reid Female Didsbury
10K 33 susan cunningham Female Didsbury
10K 34 Claire Smyth Female Biggleswade AC
10K 35 Elaine Smyth Female Staunton
10K 36 Wendy Smith Female Kendal
10K 37 Sarah Haslam Female Red Rose Road Runners
10K 38 Michelle Ashworth Female  
10K 39 Iona Lewis Female Dwygyfylchi Rebels
10K 40 Helen Frost Female Dwygyfylchi Rebels
10K 41 Stephanie Hill Female Sunderland
10K 42 Christine Pullan Female Sunderland
10K 43 karl dobson Male bangor
10K 44 Ben Barnard Male  
10K 45 Gareth Hathway Male Claypole
10K 46 Martin Nicholson Male Newark
10K 47 Piers Mayfield Male Claypole
10K 48 paul bisiker Male desford
10K 49 Richard bisiker Male Desford bro
10K 50 Joanne Nolan Female  
10K 51 Marcus Cowper Male Abingdon
10K 52 Wayne Barber Male Kendal
10K 53 Jamie Cowper Male London
10K 54 Susan Scott Female  
10K 55 Sarah Larrington Female Ackworth Road Runners
10K 56 Hayley Hawthorne Female Ackworth Road Runners
10K 57 Barry Hawthorne Male Castleford
10K 58 Jason Johnston Male Hyde
10K 59 Rebecca Fisher Female Hyde
10K 60 Dawn Bloor Female Lytham
10K 61 FRANCES BRAITHWAITE Female DH RUNNERS
10K 62 Jon Davidson Male Grasmere
10K 63 Hayley Davidson Female Grasmere
10K 64 ADRIAN CUNNINGHAM Male loughborough
10K 65 ANDY CUNNINGHAM Male Windermere
10K 66 Adrienne Harris Female DH Runners
10K 67 Sarah Haslam Female Red Rose Road Runners
10K 68 Claire Schofield Female  
10K 69 Ali Lee Female York
10K 70 joy ryall Female tynedale harriers
10K 71 Hilary Graham Female Tynedale Harriers
10K 72 Christine Fildes Female Nics Nordic Walks
10K 73 Allison Simpson Female Huddersfield
10K 74 Lesley Wallace Female Women On The Run Kendal
10K 75 Mark Blackwell Male West Cumbria Tri
10K 76 tony orr Male  
10K 77 Rebecca Douglas Female Ulverston
10K 78 Sarka-jo Cole Female Ulverston
10K 79 Josh Veale Male Staunton
10K 80 Mark Heaton Male Burnley
10K 81 Polly Gould Female Chester
10K 82 Janice Royle Female Carlisle
10K 83 Aidan Curley Male Abbey Runners
10K 84 James Whittaker Male Abbey Runners
10K 85 Laurence Lennon Male Abbey Runners
10K 86 Peter Persico Male Abbey Runners
10K 87 Craig Kent Male Abbey Runners
10K 88 Graeme Littlewood Male Abbey Runners
10K 89 Eileen Jones Female clayton le moors harriers
10K 90 Oscar Courtney Male Manchester
10K 91 Robin Lees Male Ambleside
10K 92 Simon Day Male Leeds
10K 93 Laura Day Female Leeds
10K 94 Andrew Wicks Male Abbey Runners
10K 95 Sarah Dobson Female Abbey Runners
10K 96 John Ward Male Abbey Runners
10K 97 David  Beuzeval Male Milnthorpe
10K 98 Richard Robbins Male Gateshead Harriers & Athletic club
10K 99 Donna Melling Female  
10K 100 David Leng Male Gateshead Harriers & Athletic club
10K 101 Alan Huggon Male Carlisle
10K 102 Duncan  Clark Male Abbey Runners
10K 103 Michaela Clark Female Abbey Runners
10K 104 Julie Siddons Female Chester le street
10K 105 Tim Siddons Male Chester le street
10K 106 Alison Smith Female Abbey Runners
10K 107 Michael Smith Male Abbey Runners
10K 108 Ross Armstrong Male Abbey Runners
10K 109 Emma Blackman Female Croston, lancashire
10K 110 Lisa Hitchen Female Leeds
10K 111 Kevin Wallace Male Wigton
10K 112 Matt Ellis Male  
10K 113 Paula Swallow Female  
10K 114 Alexandra Kilcoyne Female Abbey Runners
10K 115 Kerry Eccles Female Wesham road runners
10K 116 Heidi Martin Female Egremont
10K 117 Brian Langston Male Stafford Harriers
10K 118 Ian Daglish Male Edinburgh
10K 119 Jasmine Salih Female Abbey Runners
10K 120 MELANIE SANDERS Female BARNSLEY HARRIERS
10K 121 STEPHEN CARDWELL Male  
10K 122 Mike Beamish Male Chester
10K 123 Mel Beamish Female Chester
10K 124 Pete Coe Male Helm Hill
10K 125 Ann  Coe Female Kendal
10K 126 Stephen Greene Male Abbey Runners
10K 127 Kirsten Blower Female Macclesfield
10K 128 Roisin Black Female Hellifield
10K 129 Tom French Male Embsay
10K 130 Maria Varlas Female Giggleswick gazelles
10K 131 Ian Patchett Male Abbey Runners
10K 132 Ruth Barker Female St Helens
10K 133 Karen Jones Female Birkenhead
10K 134 Terry Jones Male Birkenhead
10K 135 Philip Arrowsmith Male Bingley
10K 136 Rebecca Vest Female Bingley
10K 137 Eleanor Knowles Female Ambleside AC
10K 138 Peter Badkin Male Abbey Runners
10K 139 Neil Barrett Male Ribchester
10K 140 Carolyn Dewhirst Female Abbey Runners
10K 141 Maggie Allan Female Northleach
10K 142 Jon Richards Male Kendal
10K 143 Philip Broadbent Male Macclesfield
10K 144 Rebecca Scanlon Female Macclesfield
10K 145 Louise Smith Female  
10K 146 Corinne Kneafsey Male  
10K 147 Aoife Healy Female Abbey Runners
10K 148 Gary martin Male St helens
10K 149 Tracey Martin  Female Widnes wasps
10K 150 liam hall Male County Durham
10K 151 Tom Kirkup Male Newbiggin by the Sea
10K 152 Paul Bratby Male Ripley Running Club
10K 153 Les Kilsby Male Bolton, Lancs
10K 154 Nigel McKinnell Male Pontefract
10K 155 Laura Phillips Female Stubbington
10K 156 Simon Jones Male Abbey Runners
10K 157 Sarah Vest Female Leeds
10K 158 Jennifer Darling Female The Stragglers
10K 159 Jonathan Cox Male The Stragglers
10K 160 Jon Peach Male Marple Runners
10K 161 Stephen Wong Male Ackworth Road Runners
10K 162 Lisa Smith Female Ackworth Road Runners
10K 163 Graham Williams Male Stafford Harriers
10K 164 Stephen Pickup Male  
10K 165 Clare Long Female Whitehaven
10K 166 David Newsham Male Wigan
10K 167 David Rayson Male Abbey Runners
10K 168 paul coon Male Derwent AC
10K 169 Samantha Walker Female Women on the Run
10K 170 Julia Park Female Kendal
10K 171 Lucy Cohen Female Abbey Runners
10K 172 Marion Peutherer Female Elswick Harriers
10K 173 Brian Peutherer Male Newcastle upon Tyne
10K 174 Julie Rooney Female Wesham road runners
10K 175 Jennie Stafford Female Teesdale AC
10K 176 Katie Mottershead Female Teesdale AC
10K 177 Diane Gale Female Windermere
10K 178 Lucy Gale Female Windermere
10K 179 Skye Archer Female Teesdale AC
10K 180 Ian Taylor Male Evenwood Road Runners
10K 181 Ian Rawlinson Male  
10K 182 Linda Scandrett Female Teesdale Athletics Club
10K 183 Gill Weatherill Female Whitley Bay
10K 184 Dan Weatherill Male Whitley Bay
10K 185 Peter Graham Male Tynedale Harriers
10K 186 Hannah Hill Female Levens
10K 187 Rebecca Crellin Female Frizington
10K 188 Rhona Barkerr Female Swinton Running Club
10K 189 Fiona Palliser Female Dalston
10K 190 Colin Hurst Male Wigan
10K 191 Lesley Smith Female Brighton
10K 192 Hugh Owen Male Birkenhead
10K 193 Chris Roast Male Lincoln
10K 194 Alicia  Roast Female Lincoln
10K 195 Rick Pearson  Male Lincoln
10K 196 Ursula Brendling Female Workout Warriors
10K 197 Kat Ford Female Ulverston
10K 198 james warburton Male knaresborough
10K 199 Charlotte Hines Female knaresborough striders
10K 200 Clare Dickson Female Teesdale Athletics Club
10K 201 Nick Peach Male Generation Gallop
10K 202 Pat  Peach Female Generation Gallop
10K 203 Catherine Peach Female Generation Gallop
10K 204 AMY Holliman Female Penrith
10K 205 Matthew Kilsby Male Salford
10K 206 Jill Burns Female Kendal
10K 207 Gerry Burns Male Kendal
10K 208 Christopher Pearson Male Grange Over Sands
10K 209 Clare Greenwood Female Walney Wind Cheetahs
10K 210 Paula Herbert Female Walney wind cheetahs
10K 211 Helen Marr Female Walney Wind Cheetahs
10K 212 Val Fleming Female Walney Wind Cheetahs
10K 213 Laura Leigh Female Walney Wind Cheetahs
10K 214 Philip  Leigh Male Walney Wind Cheetahs
10K 215 Sue Wallis Female Swift-tees
10K 216 Claire Ohare Female Walney wind cheetahs
10K 217 Keith Coward Male Walney Wind Cheetahs
10K 218 Rebecca Sharpe Female Walney Wind Cheetahs
10K 219 Frank Nash Male Walney Wind Cheetahs
10K 220 Joanna Barnard Female Walney Wind Cheetahs
10K 221 Julie Taberner Female St Annes
10K 222 Ian Swallow Male Generation Gallop
10K 223 Kathryn Swallow Female Generation Gallop
10K 224 Fiona Blake Female The Saints
10K 225 Victoria Gundry Female The Saints
10K 226 Marco Altribandi Male The Saints
10K 227 Rachel Thorley Female The Saints
10K 228 Diana Maiden Female The Saints
10K 229 Hollie Slater Female The Saints
10K 230 Karen Davies Female Wesham road runners
10K 231 Darren Clark Male Ackworth Road Runners
10K 232 Paul Rawlinson Male DH Runners
10K 233 Peter Cheung Male Little Langdale
10K 234 Thomas Giles Male Wallasey Village
10K 235 Michael Burkitt Male Caton, Nr Lancaster
10K 236 Malcolm Thirlaway Male Gateshead Harriers
10K 237 Rose Webb Female Radley AC
10K 238 Carrie Moriarty Female Desford Striders
10K 239 Dennis Cartwright Male 100 marathon club
10K 240 Suzanne Smith Female  
10K 241 Steve Harwood Male Keswick AC
10K 242 Eddie Halstead Male Stocksfield Striders
10K 243 Kerri Wadsworth Female Heversham
10K 244 Scott Mossop Male Haverigg
10K 245 Andrea Hobbs Female Bolton-le-Sands,Carnforth
10K 246 Liza Tattersall Female Bolton-le-Sands, Carnforth
10K 247 Paula Cherry Female Women on the Run
10K 248 Jules  Jerram Female Leeds
10K 249 Roy Barton Male Leeds
10K 250 William Swallow Male Generation Gallop
10K 251 Alice Hayton Female Generation Gallop
10K 252 PAUL WILLIAMS Male Kendal
10K 253 Nathanael-jon Ingram Male Ambleside
10K 254 Jo Gruchy Female Carlisle
10K 255 Tanya Coates Female Carlisle
10K 256 Jane Staff Female  
10K 257 Louise Hulse Female  
10K 258 Emma Jackson Female  
10K 259 Mark Lovering Male  
10K 260 Glenn Morris Male Lancaster
10K 261 Derek Woolley Male Heysham
10K 262 Fran Penny Female Handy Cross Runners
10K 263 Roger Hargreaves Male Preston
10K 264 Joe Mayled Male  
10K 265 Marcia Black Female Strideout
10K 266 Alan Smith Male Elvet Striders
10K 267 Kim Crossfield Female Barrow-in-Furness
10K 268 David Collins Male Wigan and district harriers & AC
10K 269 Jayne Taylor Female Wigan and district harriers & AC
10K 270 ROB WHISTON Male  
10K 271 Sue Workman Female  
10K 272 Alexandra Gill Female barrow
10K 273 Elizabeth Adams Female Helm Hill
10K 274 Elaine Wood Female No
10K 275 Lindsey McGahey Female Women on the Run
10K 276 Becky Goulding Female Brighouse
10K 277 Nadia Tripp Female Newcastle-upon-Tyne
10K 278 Meher Lad Male Newcastle-upon-Tyne
10K 279 Ian Twiselton Male  
10K 280 Susan Averill Female Notts women runnners
10K 281 Julie Grime Female Women on the Run
10K 282 Richard Oliver Male New Marske Harriers AC
10K 283 David Peach Male  
10K 284 Suzi Richer Female York
10K 285 Alex Morgan Female  
10K 286 Rachel Woodworth Female Stockport
10K 287 Julie Wacker Female Bramhall Runners
10K 288 Catherine Tyrrell Female Cockermouth
10K 289 Lizzie Harrison Female Sedbergh
10K 290 Michael Harrison Male Howgill Harriers
10K 291 Madeline Mcghee Female  
10K 292 Denise Howie Female Cockermouth
10K 293 PETER WOOD Male carnforth
10K 294 Sarah  Bradley Female Clowne Road Runners
10K 295 Alan Bradley Male Clowne Road Runners
10K 296 Sharon Haywood Female Ambleside
10K 297 Charley Pollard Female Cockermouth
10K 298 Kamil Kolakowski Male Manchester
10K 299 Mateusz Rutkowski Male Manchester
10K 300 Matthew Swallow Male Generation Gallop
10K 301 Amy Deighton Female Generation Gallop
10K 302 Becky Mcfall Female Barrow
10K 303 Adam Caldwell Male LIVERPOOL
10K 304 Alison Taylor Female Women on the run preston
10K 305 Victoria Tansley Female  
10K 306 Sandra Hill Female Women On The Run
10K 307 ALLAN GUNDRY Male PRESTON
10K 308 Angela Ellis Female Abbey Runners
10K 309 janet taylor Female harlow
10K 310 jeffrey HAYDON Male harlow
10K 311 Ken Smith Male Radcliffe AC
10K 312 Diana Fakhretdinova Female Ufa
10K 313 Maxime Ballet Male Club Sportif Valromey Retord
10K 314 Dave Mantle Male Stafford Harriers
10K 315 Philip Boylin Male  
10K 316 Paul McNamara Male Birkenhead
10K 317 Kenneth Geeson Male Simlangsdalens if  Sweden
10K 318 Sue Booth Female Maryport
10K 319 Karina Gallagher Female Hearts & Soles
10K 320 Nigel Hutchinson Male Ambleside
10K 321 anna kaye Female Dalston
10K 322 Paul McManus Male Leyland
10K 323 Piotr kaminski Male  
10K 324 Sharon Bullock Female Kendal AAC
10K 325 Tomasz Lukiewicz Male  
10K 326 Zoey Hawkhead Female Leeds
10K 327 Joshua Hawkhead Male Leeds
10K 328 Karen Bell Female Barrow
10K 329 Allison McIntyre Female Ayr
10K 330 Lewis McIntyre Male Ayr
10K 331 Clare Tisdall Female Cheadle cheshire
10K 332 Susan Strother Female Lytham St Annes
10K 333 Adam Ellis Male Leeds
10K 334 Andrea Smith Female Lytham St Annes
10K 335 Laura McIntyre Female Toni's Tigers
10K 336 Helen Staff Female Leeds
10K 337 Katie Savage Female Barrow Striders
10K 338 Kathleen Crisp Female Barrow-in-Furness
10K 339 Tom Hubbard Male East Cheshire Harriers
10K 340 Stephen Hubbard Male East Cheshire Harriers
10K 341 anthony houghton Male wythenshawe
10K 342 shelley myers Female millo,
10K 343 Dan Barry Male Penrith
10K 344 sarah lupton Female millom
10K 345 Becky stone Female millom
10K 346 Denise Clark Male Ackworth Road Runners
10K 347 Ryan Conlon Male Manchester
10K 348 Darren Smith Male Manchester
10K 349 Laura Clarke Female Ingleton
10K 350 Andrew Taylor Male Manchester
10K 351 John Bailey Male Crosby
10K 352 Heather Minshull Female  
10K 353 RYAN MCSHANE Male  
10K 354 Colin Fitton Male  
10K 355 Kate Sinton Female Northern Frontrunners
10K 356 Lisa Hulme-Vickerstaff Female Abbey Runners
10K 357 Nicole Whyler Female Retford
10K 358 Nikki Nally Female Riversway road runners
10K 359 Mike Patten Male Longridge, Preston
10K 360 Gemma Louise Harris Female Liverpool
10K 361 Ruth Saville Female Ackworth Road Runners
10K 362 Lindsay Pinder Female Ackworth Road Runners
10K 363 Paula Park Female Kendal
10K 364 Christian Ainsley Male Liverpool
10K 365 Richard Hearmon Male Sedgefield Harriers
10K 366 Christine Hearmon Female Sedgefield Harriers
10K 367 Abigail Hearmon Female Sedgefield Harriers
10K 368 Martha James Female Grange Over Sands
10K 369 Sam Peach Male Generation Gallop
10K 370 Michelle Lewis Female Grange over sands
10K 371 Claire Guest Female Northern Fells Running Club
10K 372 Nichola Jones Female Lancaster
10K 373 Amanda Atkinson Female Kendal
10K 374 Lizzie  Kershaw Female Barrow
10K 375 Stephanie Roberts Female Barrow
10K 376 Neil Johnston Male Walney Wind Cheetahs
10K 377 Vicky Simpson Female Southport
10K 378 Elaine Wood Female  
10K 379 Rachel Darbey Female Stafford harriers
10K 380 Alison Emslie Female South Shields
10K 381 Dave Ripley Male Darwen Running Group
10K 382 Lynn Ripley Female Darwen
10K 383 Glenn Cundy Male Grappenhall, Warrington
10K 384 Kelly Shirt Female Chelmsford
10K 385 Ruth Whitaker Female Halifax
10K 386 Catherine Rodgers Female Wakefield
10K 387 paul hancock Male running with bill
10K 388 tanya hancock Female running with bill
10K 389 Rob Kelly Male Kendal
10K 390 Martin  Saunders Male Kendal
10K 391 Becky Viccars Female Kendal
10K 392 Becky Flight Female Milnthorpe
10K 393 James Smith Male  
10K 394 April Alston Female Bradford
10K 395 Andrew Alston Male Bradford
10K 396 Tony Jewell Male cockermouth
10K 397 Isabel Mancebo Female Derwent AC
10K 398 Terry Anderson Male Ulverston
10K 399 Ian Croft Male Preston
10K 400 Alicia Croft Female Preston
10K 401 Max Croft Male Preston
10K 402 Jane Slaney Female  
10K 403 Jenny Platt Female Riversway Road Runners
10K 404 Sarah Wright Female Eden Runners
10K 405 Jane Gornell Female Manchester
10K 406 Mark Horan Male Manchester
10K 407 Val Hutson Female  
10K 408 Dave Hutson Male  
10K 409 Stephen Brereton Male Cleator Moor
10K 410 Sabiene Ross Female Northern Fells Running Club
10K 411 janet Holmes Female St helens Sutton ac
10K 412 John  Irwin Male  
10K 413 Peter Clayton Male Southport
10K 414 Helen Borking Female Women on the Run
         
17K 501 Patrick Duff Male Edinburgh
17K 502 Philip Davidson Male Red Rose Road Runners
17K 503 Mark Mccrea Male Red rose road runners
17K 504 Cathy Robertson Female Bromborough
17K 505 Paul Robertson Male Bromborough
17K 507 Megan Davey Female Edinburgh Running Network
17K 508 George Wood Male Berkhamsted
17K 509 Gill Harding Female Ackworth Road Runners
17K 510 Simon Bennett Male Ackworth Road Runners
17K 511 Donna Kemp Female Ackworth Road Runners
17K 512 Colin Mcevoy Male Wigan and district harriers & AC
17K 513 Melanie Owen Female Ackworth Road Runners
17K 514 Tim Owen Male Ackworth Road Runners
17K 515 scott barnes Male selby
17K 516 Isla Owen Female Wigan
17K 517 Louise Micklethwaite Female Doncaster
17K 518 Carol Wells Female Tickhill
17K 519 Karen Gregory Female Tickhill Running Club
17K 520 Julie skidmore Female Tickhill Running Club
17K 521 anne Coghlan Female stafford
17K 522 Sarah Rose Female Ackworth Road Runners
17K 523 Fiona Halls Female Saffron Striders
17K 524 jon hawker Male Delamere Spartans
17K 525 Nicky Jeffrey Female Tynedale Harriers
17K 526 Liz Foster Female Tynedale Harriers
17K 527 Lucia Ellman Female Tynedale Harriers
17K 528 David Lewis Male Dwygyfylchi Rebels
17K 529 Nick Wright Male Newark
17K 530 Daniel Stephen Male Newark
17K 531 Andrew Waring Male  
17K 532 Bridget Broadhurst Female Tynedale Harriers
17K 533 carol morrison Female Thirsk & sowerby Harriers
17K 534 Ryan Conlon Male Manchester
17K 535 Nico Gibert Male Manchester FrontRunners
17K 536 kim firstbrook Female tynedale harriers
17K 537 ANDREW TURNER Male Bolton
17K 538 Emma Smith Female Ackworth Road Runners
17K 539 Jessamy Carlson Female Isleworth
17K 540 Gillian Bell Female Tynedale Harriers
17K 541 Darren Horobin Male Hemsworth
17K 542 roy simpson Male Ackworth Road Runners
17K 543 Alison Carroll Male  
17K 544 Phil Carroll Male  
17K 545 Stewart Haigh Male Ackworth Road Runners
17K 546 Renata Ruszkiewicz Female London
17K 547 Annette Quarry Female Colt
17K 548 Kevin Tucker Male  
17K 549 Hannah Biddel Female Birmingham
17K 550 Karen Bennett Female Walney Wind Cheetahs
17K 551 Sharon Taylor Female Barrow
17K 552 Joanne Houghton Female Tickhill
17K 553 David Cooper Male Ackworth Road Runners
17K 554 Paul Carter Male Wesham road runners
17K 555 Sally Brading Female Penrith
17K 556 christopher ross Male stafford harriers
17K 557 Helen Wainwright Female Ackworth Road Runners
17K 558 Steve Denniss Male Ackworth Road Runners
17K 559 Neil Baines Male Fleetwood
17K 560 Sam Richardson Male Thornton Cleveleys
17K 561 Donna Bailey Female Ackworth Road Runners
17K 562 Anna Halstead Female Stocksfield Striders
17K 563 Patrick Wardle Male Skipton AC
17K 564 Andrew Nuut Male Ackworth
17K 565 Joanna Lord Female  
17K 566 Nicola Henshaw Female Ackworth Road Runners
17K 567 Anja Coulthard Female Keswick AC
17K 568 Leila Todhunter Female  
17K 569 Chris Courty Male  
17K 570 Chris  thompson Male South Milford
17K 571 Jon Rogerson Male Leamington Spa
17K 572 Darren Grundy Male Blackpool
17K 573 Shona Gazidis Female  
17K 574 Tony Hesketh Male Horwich RMI Harriers
17K 575 Glen Carden Male Liverpool
17K 576 Sarah Wilson Female West Hull Ladies
17K 577 Robert Cranston Male Teviotdale Harriers
17K 578 Peter Draper Male Hull
17K 579 Christopher Taylor Male Ackworth Road Runners
17K 580 Stuart Hardcastle Male Swaledale Runners
17K 581 Samantha Noye Female Women on the run
17K 582 Christopher Noye Male Preston
17K 583 Derek Blount Male Helensburgh AAC
17K 584 Stuart Asprey Male  
17K 585 Ben Rogerson Male Bradford on Avon
17K 586 Roberto Raso Male Manchester Frontrunners
17K 587 Linda Rix Female Manchester Frontrunners
17K 588 Matt Rogerson Male Lichfield
17K 589 Christopher Moss Male Wesham road runners
17K 590 Gail Hutchinson Female Teesdale AC
17K 591 Ken Bogle Male  
17K 592 amanda mckinnell Female Ackworth Road Runners
17K 593 nick bell Male CASTLEFORD
17K 594 adrian byrom Male ackworth
17K 595 Thomas Laird Male Birmingham
17K 596 Suzanne Tweddle Female Teesdale Athletics Club
17K 597 Richard Jewell Male Cumberland AC
17K 598 Amy Micklethwaite Female Doncaster
17K 599 James Goffe Male Black Combe
17K 600 Hannah Fay Female Keswick
17K 601 Michelle Ferry Female  
17K 602 Eleanor Sharpe Female Salford
17K 603 Elaine Espie Female  
17K 604 Ian Verber Male Black Comb Runners
17K 605 Sharon Hannah Female Ambleside
17K 606 Stephen Read Male  
17K 607 Stephen Kirkpatrick Male Branthwaite
17K 608 Andrew Meskimmon Male Dewsbury Road Runners
17K 609 Rachel Morris Female Salford
17K 610 Lucy Stobbart Female Cumberland AC
17K 611 Robert McBretney Male Southport
17K 612 Steve Moss Male Teesdale AC
17K 613 Iain McMillan Male Twickenham
17K 614 Chris Jackson Male Tunstall
17K 615 Tom Jackson Male Tunstall
17K 616 SUZANNE MCARDLE Female CARLISLE
17K 617 Margaret Jarvis Female Okehampton Running Club
17K 618 Sarah Howard Female Liverpool Harriers and AC
17K 619 Jen Milsom Female Cleveland Tri Club
17K 620 Laura Lindley Female Liverpool
17K 621 Lynne Higgs Female Ulverston
17K 622 Sarah Chaudhri Female Cumberland AC
17K 623 Deborah Redmond Female Cumberland AC
17K 624 Zoe Hooton Female Lancaster & Morecambe AC
17K 625 Rebecca Wilkinson Female Kendal
17K 626 Steve Leahy Male Kendal
17K 627 Steve Perry Male Lancaster & Morecambe AC
17K 628 Ann-Marie Verner Female AMBLESIDE
17K 629 Rachel Gough Female Lancaster Women's Running Group
17K 630 Alex Hinchcliffe Male Helm Hill
17K 631 Deirdre Dobson Female  
17K 632 Michelle Partington Female Astley
17K 633 Tracey Lyon Female Newton le willows
17K 634 Simon Jackson Male Keswick AC
17K 635 Terry Connell Male Wigan
17K 636 Joe Bentley Male Leeds
17K 637 Heather Beattie Female Royal Air Force/Ryston Runners AC
17K 638 Louise Waller Female Rossendale Harriers
17K 639 Joe Waller Male Rossendale Harriers
17K 640 Denise Lowther Female Kendal
17K 641 Helen Pye Female 10k running pals
17K 642 James Baron Male Helm Hill
17K 643 Emma McColm Female Kendal
17K 644 alan taylor Male Wesham road runners
17K 645 Stewart Haigh Male Ackworth Road Runners
17K 646 Glyn Woodward Male Burnage
17K 647 Stuart Buchanan Male Cumberland AC
17K 648 philip meloy Male Cumberland AC
17K 649 Kate Wilson Female Kendal
17K 650 Andy Sharpe Male St Helens Striders
17K 651 David Ferrier Male Keswick Tri Club
17K 652 Helen Rodan Female Wigan
17K 653 steve myerscough Male Wesham road runners
17K 654 Sandra mcGugan Female Wigan
17K 655 Scott Barlow Male Wigan
17K 656 Dawn Hodgkins Female  
17K 657 Simon Penhall Male Whitley Bay
17K 658 Richard Marsden Male Holmes Chapel
17K 659 David Lawson Male Carlisle
17K 660 Rob Tidd Male Kendal
17K 661 John Collier Male Wesham road runners
17K 662 Christopher Chatham Male Kendal
17K 663 Gillian Baxter Female Cumberland AC
17K 664 John Moran Male Ackworth Road Runners
17K 665 Mark Fitzpatrick Male Scarborough
17K 666 Cath Musetti Female Ambleside
17K 667 Tracy Franks Female  
17K 668 Andrea Fell Female Cumberland AC
17K 669 Chris Wear Male Cumberland AC
17K 670 Paul Gregory Male Wesham road runners
17K 671 Julie Townsley Female St bees triers
17K 672 Brian Hanley Male Red Rose Road Runners
17K 673 Peter Bennett Male Cumberland AC
17K 674 Jackie Bennett Female Cumberland AC
17K 675 Carl Britton Male Ackworth Road Runners
17K 676 Alex Roberts Male Ellenborough AC
17K 677 Katie Made Female  
17K 678 Donna Tindall Female  
17K 679 Helen Walker Female  
17K 680 Andrew Bourne Male Gosforth
17K 681 Russell Mabbett Male Wesham road runners
17K 682 Jane Bailey Female Bury
17K 683 Jane Hunter Female Lancaster Women's Running Group
17K 684 Darren MItchell Male  
17K 685 Joanne Percival Female Hardly AC
17K 686 Glyn Beaven Male Carlisle
17K 687 Phil Waite Male Barrow Striders
17K 688 Helen Naylor Female Bolton
17K 689 Matthew Naylor Male Bolton
17K 690 michael mcshane Male Blackpool
17K 691 Lee Sice Male Cumberland AC
17K 692 Hayley Leece Female Ambleside
17K 693 Melanie Leece Female Hallthwaites
17K 694 alison hickie Female carlisle
17K 695 Jason Barlow Male Weshamroadrunners
17K 696 Nicola Latimer Female Wigton Road Runners
17K 697 ian Bond Male  
17K 698 Amie Gowing Female Ackworth Road Runners
17K 699 Tim Rowe Male Casterton
17K 700 Eddie Smith Male Stafford harriers
17K 701 Catherine Douglas Female Lancaster Women's Running Group
17K 702 Phill Berry Male Chorley
17K 703 Thomas Johnson Male Total Racing International
17K 704 Jason Wilson Male Norwich
17K 705 Mike Innerdale Male Appleby
17K 706 jennifer salt Female Wesham road runners
17K 707 Ian Stainthorpe Male Northern Masters AC
17K 708 Alex Snaith Male Kendal
17K 709 Guy Malam Male Ackworth Road Runners
17K 710 Victoria  Nicholson Female Ackworth Road Runners
17K 711 Claire Clarke Female Lakeland Orienteering Club
17K 712 Jeff McCully Male Walney Wind Cheetahs
17K 713 Brenda Bagley Female Walney Wind Cheetahs
17K 714 john cunningham Male Cumberland AC
17K 715 Sean Exley Male Cumberland AC
17K 716 Neil  May Male Barracuda Tri Club
17K 717 Juliet May Female Barracuda Tri Club
17K 718 Sam May Male Barracuda Tri Club
17K 719 Kate Morris Female  
17K 720 Craig Dring Male Keswick AC
17K 721 Steve Slaney Male  
17K 722 Joe Bagnal Male N T Staff
5K Adult 801 Becky  Willoughby  Female Helm Hill
5K Adult 802 Nicola  Cave Female Lytham St Annes
5K Adult 803 Gwyneth Clayton Female Southport
5K Adult 804 Sarah Crossland Female Retford
5K Adult 805 Susan Dunbar Female St Helens
5K Adult 806 Gratton Bishop Male  
5K Adult 807 LINDA SNAPE Female Preston
5K Adult 808 Stephen Snape Male Preston
5K Adult 809 Wendy Richardson Female Thurston, Bury St Edmunds
5K Adult 810 Laser Ford Female Newmarket
5K Adult 811 Kathryn May Female Gloucester
5K Adult 812 Douglas  May Male Gloucester
5K Adult 813 jan bisiker Female desford
5K Adult 814 annie bisiker Female desford
5K Adult 815 Ioan Waight Male Near Sawrey
5K Adult 816 David Jenkins Male preston
5K Adult 817 Catherine Jenkins Female Preston
5K Adult 818 Gary Pargeter Male Northwich
5K Adult 819 Samantha Read Female Malton
5K Adult 820 Trudi Beuzeval Female Milnthorpe
5K Adult 821 Claire Green Female Grasmere
5K Adult 822 Lisa Wallace Female Wigton
5K Adult 823 Susan Williams Female Stafford Harriers
5K Adult 824 Laura Courty Female Kendal
5K Adult 825 Lucie Kelly Female AMBLESIDE
5K Adult 826 Lucy Law Female Leamington Spa
5K Adult 827 Jenni Barrett Female Ribchester
5K Adult 828 Anthea Hanson Female  
5K Adult 829 Brenda Langston Female Stafford Harriers
5K Adult 830 Ben Snape Male Preston
5K Adult 831 Thomas Snape Male Preston
5K Adult 832 John Elliott Male Sale
5K Adult 833 Robert Farrant Male Grantham
5K Adult 834 Angela Barker Female Grasmere
5K Adult 835 Linda Rayner Female Dewsbury Road Runners
5K Adult 836 Amy Graham Female Leeds
5K Adult 837 Lisa Christie Female London
5K Adult 838 Janet Holt Female Twickenham
5K Adult 839 Claire Pearson Female Grange Over Sands
5K Adult 840 Joanne Anderson Female  
5K Adult 841 Neil Anderson Male  
5K Adult 842 Chris Ohare Male Walney wind cheetahs
5K Adult 843 Laura  Jones-Barnes Female Walney Wind Cheetahs
5K Adult 844 Andy Jones-Barnes Male Walney Wind Cheetahs
5K Adult 845 Rob Smith Male Kendal
5K Adult 846 Christie Finegan Male Bury
5K Adult 847 kirk wadsworth Male Dallam Running Club
5K Adult 848 Laura Smith Female Durham
5K Adult 849 Kate Bentley Female Leeds
5K Adult 850 Claire Johnson Female Hyde
5K Adult 851 Ian finegan Male Bury
5K Adult 852 sarah brown Female oldham
5K Adult 853 Stephen Spedding Male Lincoln
5K Adult 854 Claire Kirkbride Female  
5K Adult 855 Sue Laird Female Barrow in Furness
5K Adult 856 Amanda Mortlock Female  
5K Adult 857 karen hudson Female dalton in furness
5K Adult 858 Caroline Brazell Female Manchester
5K Adult 859 Catriona Cairns Female Kings Heath Running Club
5K Adult 860 Kym Fairclough Female Leyland
5K Adult 861 Paul Fairclough Male Leyland
5K Adult 862 Jean Harrison Female Barrow
5K Adult 863 June Ellis Female Barrow
5K Adult 864 Karen Nicholson Female Formby
5K Adult 865 Andrew Nicholson Male Formby
5K Adult 866 Natalie Barker Female Elterwater
5K Adult 867 kimberley eccles Female Barrow In Furness
5K Adult 868 Martin Smithurst Male Doncaster
5K Adult 869 Michelle Smithurst Female Doncaster
5K Adult 870 Pamela  Pye Female Croston
5K Adult 871 Martin Pye Male Croston
5K Adult 872 Andrea Anderson Female Ulverston
5K Adult 873 Ryan fishpool Male driffield
5K Adult 874 Lisa Todhunter Female Rowrah
5K Adult 875 Denise Smith Female  
5K Child 901 Gordon Blackburn Male Ambleside AC
5K Child 902 Charlie Blackburn Male Ambleside AC
5K Child 903 Oliver Willoughby Male Helm Hill
5K Child 904 Ben Cave Male Lytham St Annes
5K Child 905 Daisy Cave Female Lytham St Annes
5K Child 906 Zakk Crossland Male Retford
5K Child 907 Theo Coates Male Ambleside AC
5K Child 908 Cameron Coates Male Ambleside AC
5K Child 909 Alasdair May Male Gloucester
5K Child 910 archie bisiker Male desford
5K Child 911 Abbi Pargeter Female Northwich
5K Child 912 Noa Calman Female Grasmere
5K Child 913 Ronan  Courtney Male Manchester
5K Child 914 Niamh Courtney Female Manchester
5K Child 915 Seren Green Female Grasmere
5K Child 916 Jack Wallace Male Wigton
5K Child 917 James Kelly Male AMBLESIDE
5K Child 918 Aaron  Badkin Male Abbey Runners
5K Child 919 Finn Hanson Male  
5K Child 920 Harry Newsham Male Wigan
5K Child 921 Emma Ferris Female Alderley Edge
5K Child 922 Dylan Read Male Ambleside AC
5K Child 923 Luca Read Male Ambleside AC
5K Child 924 Josh Thompson Male  
5K Child 925 James Farrant Male Grantham
5K Child 926 Kate Weatherill Female Whitley Bay
5K Child 927 Thomas Graham Male Leeds
5K Child 928 Louis Graham Male Leeds
5K Child 929 Anna Christie Female London
5K Child 930 Alex Christie Male London
5K Child 931 Lara McMillan Female Twickenham
5K Child 932 Charlie Ohare Male Walney wind cheetahs
5K Child 933 jamie Ohare Male Walney wind cheetahs
5K Child 934 greg barnard Male Walney Wind Cheetahs
5K Child 935 Sam Jones-Barnes Male Walney Wind Cheetahs
5K Child 936 William Jones-Barnes Male Walney Wind Cheetahs
5K Child 937 Aaron Smith Male Kendal
5K Child 938 Alex Finegan Male Bury
5K Child 939 Natasha  Hurst Female Bury
5K Child 940 Noah Wadsworth Male Dallam Running Club
5K Child 941 Sebastian Bentley Male Leeds
5K Child 942 William Spedding Male Lincoln
5K Child 943 Thomas Percival Male Hardly AC
5K Child 944 Lincoln Sice Male None
5K Child 945 Evie Harrison Female Barrow
5K Child 946 Emily Nicholson Female Formby
5K Child 947 Katy Nicholson Female Formby
5K Child 948 Thomas Hearmon Male Sedgefield Harriers
5K Child 949 Summer eccles Female Walney Wind Cheetahs
5K Child 950 Gracie eccles Female Barrow In Furness
5K Child 951 Josh Smithurst Male Doncaster
5K Child 952 Libby Smithurst Female Doncaster
5K Child 953 Hannah Pye Female Croston
5K Child 954 Phoebe Pye Female Croston
5K Child 955 Luke fishpool Male driffield
Nordic Walk    1001 Nick Willan Male Nics Nordic Walks
Nordic Walk    1011 Liz Wilding Female Stockport
Nordic Walk    1012 Alan Bottomley Male Stockport
Nordic Walk    1014 Ian Holloway Male Whitley Bay
Nordic Walk    1015 kay mcgovern Female Preston
Nordic Walk    1016 Gillian Richardson Male Kilbarchan
Nordic Walk    1017 Kathleen Brown Male Tayport
Nordic Walk    1018 John Hare Male TEAM NWUK
Nordic Walk    1019 Lesley Julian Female TEAM NWUK
Nordic Walk    1020 Dawn  Bradley Female TEAM NWUK
Nordic Walk    1021 Sandra Henderson Female TEAM NWUK
Nordic Walk    1022 Caryn Reavy Female TEAM NWUK
Nordic Walk    1023 Mandy Miller Female TEAM NWUK
Nordic Walk    1024 Mandy Baron Female TEAM NWUK
Nordic Walk    1025 Linda White Female TEAM NWUK
Nordic Walk    1026 Sue Spence Female TEAM NWUK
Nordic Walk    1027 Nicola Sproson Female Glenridding
Nordic Walk    1028 Sue Coulson Female Ulverston
Nordic Walk    1029 Gay Grimwood Female Nordic Walking UK
Nordic Walk    1030 Paula Waring Female Walk2fitness
Nordic Walk    1031 SARAH TOMKINS Female NWUK
Nordic Walk    1032 Sue Livock Female NWUK
Nordic Walk    1033 Bruce Dewdney Male Runcorn
Nordic Walk    1034 Jennie Beck Female  
Nordic Walk    1035 Linda Pannell Female Sheffield
Nordic Walk    1036 Julie Gardner Female Nics Nordic Walks
Nordic Walk    1037 Liz Kent Female Chichester
Nordic Walk    1038 Jill Bayliss Female Chichester Nordic Walking
Nordic Walk    1039 Gail Cooper Female Rothwell Nordic Walking Club
Nordic Walk    1040 Joanna Parkins Female  
Nordic Walk    1041 Meryll Hunter Female  
Nordic Walk    1042 Elizabeth kerley Female Helsby
Nordic Walk    1043 Carol Bowker Female  
Nordic Walk    1044 David Bowker Male  
Nordic Walk    1045 Gonnie Rutten Female Rothwell Nordic Walking Club
Nordic Walk    1046 JANET DONNELLY Female Leeds
Nordic Walk    1047 Kate Foley Female Rothwell Nordic Walking Club
Nordic Walk    1048 Dorothy Kitching Female Rothwell Nordic Walking Club
Nordic Walk    1049 susan ledwith Female Rothwell Nordic Walking Club
Nordic Walk    1050 MICHAEL KAYE Male Rothwell Nordic Walking Club
Nordic Walk    1051 Karen Dower Female Chichester Nordic Walking
Nordic Walk    1052 Michael Dower Male Chichester Nordic Walking
Nordic Walk    1053 Helen Speakman Female Harmony Nordic Walking
Nordic Walk    1054 Michael Speakman Male Harmony Nordic Walking
Nordic Walk    1055 Gabriella Spedding Female Loose Moose Nordic Walking
Nordic Walk    1056 Chrissie Farrant Female  
Nordic Walk    1057 HELEN CARTER Female Chichester Nordic Walking
Nordic Walk    1058 Tracey Flitcroft Female Chichester
Nordic Walk    1059 Mary Rossiter Female Rothwell Nordic Walking Club
Nordic Walk    1060 Jason Feavers  Male TEAM NWUK
Nordic Walk    1061 Suzanne  Feavers  Female TEAM NWUK
Nordic Walk    1062 Kay Woollas Female Loose Moose Nordic Walking
Nordic Walk    1063 Jenny McKay Female  
Nordic Walk    1064 John  Swash Male Frodsham
Nordic Walk    1065 Swash Gill Female Frodsham
Nordic Walk    1066 jane reeds Female Scopwick
Nordic Walk    1067 Katy Jonas Female South Lakes Nordic Walks
Nordic Walk    1068 Caroline Fisher Female Nordic Walking Saddleworth
Nordic Walk    1069 Alison Hulston Female Nordic Walking Saddleworth
Nordic Walk    1070 Amanda Collier-Hyde Female Nordic Walking Saddleworth
Nordic Walk    1071 Amanda Longden Female Nordic Walking Saddleworth
Nordic Walk    1072 Barbara Sen Female Nordic Walking Saddleworth
Nordic Walk    1073 Clare Jackson Female Nordic Walking Saddleworth
Nordic Walk    1074 Fiona Partington Female Nordic Walking Saddleworth
Nordic Walk    1075 Jane Lees Female Nordic Walking Saddleworth
Nordic Walk    1076 Joanne Slater Female Nordic Walking Saddleworth
Nordic Walk    1077 Mark Quigley Female Nordic Walking Saddleworth
Nordic Walk    1078 Stephanie Banks Female Nordic Walking Saddleworth
Nordic Walk    1079 Wendy Rodes Female Nordic Walking Saddleworth
Nordic Walk    1080 Gillian Moorhouse Female Nordic Walking Saddleworth
Nordic Walk    1081 Susan Fenton Female Nordic Walking Saddleworth
Nordic Walk    1082 Jaqui Madden Female Nordic Walking Saddleworth
Nordic Walk    1083 Alison Power Female Nordic Walking Saddleworth
Nordic Walk    1084 Sue Holt Female Nordic Walking Saddleworth
Nordic Walk    1085 Trevor Jones Male Edinburgh
Nordic Walk    1086 Debbie McMillan Male Edinburgh
Nordic Walk    1087 Iain Walker Male Edinburgh
Nordic Walk    1088 Olwyn Alexander Female Nordic Walking Edinburgh
Nordic Walk    1089 Dorothy Christie Female Edinburgh
Nordic Walk    1090 Gill Latham Female Preston
Nordic Walk    1091 Tracy Etherington Female Preston
Nordic Walk    1092 Steven Etherington Male Preston
Nordic Walk    1093 Caroline Casey Female Nordic Walking Edinburgh
Nordic Walk    1094 Mark Ghee Male Lytham St. Annes
Nordic Walk    1095 Dawn Ghee Female Lytham St. Annes
Nordic Walk    1096 Irene Brown Female Nordic Walking Preston
Nordic Walk    1097 Christine Lomas Female Nordic Walking Preston
Nordic Walk    1098 Sylvia May Female Nordic Walking Uk
Nordic Walk    1099 Cathy Holder Female Nordic Walking Preston
Nordic Walk    1100 Lynda  Booth Female Nordic Walking Preston
Nordic Walk    1101 John Peatfield Male Bowsn
Nordic Walk    1102 Sally Kingsbury Female Chichester
Nordic Walk    1103 Jacqueline tame Female  
Nordic Walk    1104 Jill Kirkman Male NWUK
Nordic Walk    1105 Carol Dent Female Crocwalkers
Nordic Walk    1106 Freda Mather Female Nordic walking lytham st annes
Nordic Walk    1107 stewart newell Male  
Nordic Walk    1108 CHRISTINE CUTTS Female Thornton Cleveleys
Nordic Walk    1109 John Kenning Male Lytham St Anne's Nordic walking
Nordic Walk    1110 Teresa Walker Female Saddlworth Nordic Walking
Nordic Walk    1111 Rob Nicholls Male Wilmslow
Nordic Walk    1112 Susan wood Female Lytham St Anne's Nordic walking
Nordic Walk    1113 Abigail Joynes Female  
Nordic Walk    1114 Clare Pickles Female  
Nordic Walk    1115 Christine Abbott Female  
Nordic Walk    1116 Ruth Warwick Female NWUK
Nordic Walk    1117 Bryan Nicholson Male  
Nordic Walk    1118 Samantha Armstrong Female Team Coreconcept
Nordic Walk    1119 June Holden Female Team Coreconcept
Nordic Walk    1120 Kate Potter Female Derby
Nordic Walk    1121 Pam Wowk Female Team Coreconcept
Nordic Walk    1122 Anna chantrey Female Team Coreconcept
Nordic Walk    1123 Jacky Brown Female Ashbourne
Nordic Walk    1124 Martin Christie Male Nordic Walking UK
Nordic Walk    1125 Ann Smith Female Cleveleys
Nordic Walk    1126 Rosalind Ridings Female Lytham St Annes
Nordic Walk    1127 David Deaville Male Chorley Lancs
Nordic Walk    1128 Yvonne Astley-Jones Female Lytham St Anne's Nordic walking
Nordic Walk    1129 Philip Astley-Jones Male Lytham St Anne's Nordic walking
Nordic Walk    1130 ISABEL MARSTERS Female Lytham St Anne's Nordic walking
Nordic Walk    1131 Liz Haworth Female Leyland
Nordic Walk    1132 Dave Davenport Male Cheshire
Nordic Walk    1133 Heather Shilliday Female ChesterPhysioPilates
Nordic Walk    1134 Jill Metcalfe Female ChesterPhysioPilates
Nordic Walk    1135 Neil Bray Male Stafford
Nordic Walk    1136 Bartosz Piotrowicz Male Fylde Nordic walking
Nordic Walk    1137 Ewa Piotrowicz Female Lytham St annes
Nordic Walk    1138 Fernley Flintoff Male Lytham St Anne's Nordic walking
Nordic Walk    1139 Kate Thomas Female Carr Bank
Nordic Walk    1140 vicki hanley Female Nordic Walking Preston
Nordic Walk    1141 ange jeffrey Female  
Nordic Walk    1142 Clare Houlihan Female Windermere
Nordic Walk    1143 Kate Potter Female Team Coreconcept
Nordic Walk    1144 Lenka Gibbs Female Nordic Walking Preston
Nordic Walk    1145 Matthew Gibbs Male Nordic Walking Preston
Nordic Walk    1146 Jackie Reed Male  

Calendar

November  2017
S M T W T F S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30